مینی همایش من سرشلوغ

پیچیدگی‌های جامعه امروزی، مهارت های فردی و اجتماعی خاص خودش را می‌طلبد. دختران و زنانی می‌توانند به موفقیت ها و برنامه‌های مورد نظرشان برسند که از ابتدا به توانایی‌های فردی و اجتماعی خود آگاهی داشته باشند و با ایجاد تعادل در نقش‌های مختلف خود زندگی مطلوب با کیفیتی را تجربه کنند. من به عنوان یک دختر چه‌طور می‌توانم از پس همه مسولیت‌ها و وظایفم بربیایم؟
همیشه این گفتگوی درونی وجود دارد که آیا واقعا می شود تعادلی بین فعالیت اجتماعی و زندگی فردی و خانوادگی ایجاد کرد. چه‌طور می‌توانم هم مادر باشم و در عین حال شاغل یا دانشجو؟
یا اینکه چگونه می‌توانم هم مادر باشم و هم شاغل و هم دانشجو. چه‌طور می‌توانم در عین مادر بودن به کارآفرینی فکر کنم یا آیا می‌توانم استارتاپ خودم را شروع کنم و توسعه دهم. آیا این آگاهی را کسب کرده‌ام که  من ظرفیت این حجم از نقش‌ها را هم‌زمان دارم یا خیر.
 
اینجا در آکادمی فراروی به یکی از موضوعات مهم و دغدغه دختران و زنان پرداخته شده که من چگونه می‌توانم در نقش‌های فردی و اجتماعی خود تعادل داشته باشم. من سر شلوغ  مینی همایشی است با محوریت آموزش و آگاهی از توانمندی‌های فردی و اجتماعی دختران و زنان به انتقال تجربه تعدادی از زنان موفق و کارآفرین پرداخته تا بستر تجربه زندگی مطلوب‌تر و با کیفیت‌تری را برای مخاطبان فراهم کند.  

سوالات متداول

آیا در این رویداد برنامه ریزی هم یاد می‌گیرم؟

لازمه برنامه ریزی مناسب شناخت از خودتان هست که با اولویت‌بندی و ایجاد تعادل در نقش‌هایتان به نتایج بهتری در برنامه‌ریزی می‌رسید.
در این رویداد درباره نکات خاص برنامه‌ریزی هم صحبت می‌شود.

من ازدواج نکرده‌ام آیا این دوره مناسب من است؟

بله این دوره مناسب دختران و زنان در شرایط مختلف می‌باشد.

آیا این رویداد برای مادران مناسب است؟

بله مناسب است. فرقی نمی‌کند در کدام مرحله از زندگی هستید این دوره درباره تعادل نقش‌های یک زن است. در هر مرحله از زندگی که باشد.

آیا این رویداد به خودشناسی و توانمندی من کمک می کند؟

بله بدون شک با شرکت در این رویداد گام مهمی در شناخت خود و ابعاد وجودی‌تان برداشته‌اید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

اگر حجم مسولیت‌ها و کارهایی که دارید باعث سردرگمی و کلافه‌گی‌تان شده و نخ زندگی از دست شما در رفته و نمی‌دانید اولویت‌های زندگی شما کدامند این رویداد به شما کمک خواهد کرد. اگر شما هم می‌خواهید بین ابعاد وجودی‌تان تعادل برقرار کنید این رویداد برای شما مناسب است. اگر فکر می‌کنید به راحتی می‌توانید به طور هم‌زمان در همه ابعاد وجودی‌تان نمونه باشید سخت در اشتباهید. آنچه که مهم است برقراری تعادل در ابعاد ذهنی، جسمی، روانی یا معنوی است. یک نقاشی را در نظر بگیرید که در آن شخصیتی وجود دارد که یک چشم بزرگ، یک دست کوتاه، پاهای بلند و موهایی نیمه مرتب و نیمه آشفته دارد. چنین طرحی بیشتر به طنز نزدیک است زیرا تعادلی در ابعاد مختلف آن وجود ندارد. ما نیز همین گونه‌ایم. اگر در یک بعد بیش از حد رشد کنیم اما از ابعاد دیگر غافل شویم شخصیت‌مان غیرعادی، خنده‌دار یا شاید تاسف برانگیز باشد. خانمی را در نظر بگیرید که در بعد جسمی کاملا در صحت و متکامل است اما در بعد روانی و معنوی رشد مناسبی نداشته است. نظر شما درباره چنین فردی چه خواهد بود؟ ما می‌خواهیم یاد بگیریم چگونه تعادل را بین ابعاد مختلف وجودی و زندگی برقرار کنیم و بدانیم که چطور باید این تعادل را به همه ابعاد زندگی بیاوریم. تعادل در تمام ابعاد و نقش ها چیزی است که باعث آرامش بیشتر و افزایش بهره‌‌وری فرد می‌شود.

چرا شرکت در این دوره بسیار مهم است؟

یک دختر در ارتباط با خود، خانواده، جامعه، دوستان و محیط حرفه‌ای نقش‌های مختلفی را تجربه می‌کند که ایجاد هماهنگی بین این نقش‌ها خود چالش بزرگی است. عدم ایجاد تعادل باعث افزایش ناکارآمدی در زندگی می‌شود. بخش مهمی از این رویداد شنیدن تجاربی هستند که بانوان موفق برای حل چالش های‌شان در برنامه‌ریزی و حفظ تعادل از آنها استفاده کرده‌اند. شنیدن این تجارب می‌تواند باعث کشف راه‌های جدید برای حفظ تعادل در زندگی باشد.

دستاوردهای این دوره

پس از این دوره شناخت جامعی از نقش‌های زنانه، اولویت‌بندی نقش‌ها و نحوه ایجاد تعادل در نقش‌ها خواهید داشت. آموزش‌های این رویداد به شما کمک می‌کنند بتوانید برنامه‌های کاربردی و قابل اجرا برای رسیدن به اهداف داشته باشید. همچنین از تجربیات بانوان موفقی خواهید شنید که از سختی‌های زیاد برای رسیدن به اهداف خود نهراسیده‌اند و مشکلات زیادی برای رسیدن به اهدافشان را پشت سر گذاشته‌اند. شنیدن تجربه این افراد از نحوه برنامه‌ریزی گرفته تا چگونگی ایجاد تعادل در نقش‌ها باعث می‌شود تا از تجربه زیسته این افراد استفاده کنید و در نهایت با آمادگی بیشتری وارد مراحل پیچیده‌تر زندگی شوید.

این دوره به چه روشی برگزار می شود؟

این دوره غیر حضوری است و به صورت آنلاین در تاریخ‌های 15 و 16 تیرماه 1401 در بستر اسکای روم برگزار می‌شود. کسانی که پس از این تاریخ ثبت‌نام کرده و یا رویداد آفلاین را خریداری نموده‌اند دسترسی آن‌ها به رویداد تنها به صورت صوت خواهد بود.

شرایط شرکت در دوره

انگیزه رشد و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی

ثبت نام رویداد درخواست مشاوره

سوالات متداول شرکت کنندگان در این دوره

آیا برای شرکت در این دوره به پیش نیاز قبلی نیاز دارم؟

خیر. تنها چیزی که شما نیاز دارید فقط میل به رشد و اجاد تغییرات مثبت در خودتان است.

آیا در صورت نارضایتی از دوره ضمانت بازگشت وجه دارم؟

این دوره بعد از تحقیق و مطالعه طرح ریزی شده است و اساتید کاملا مسلط نسبت به موضوعات انتخاب شده اند. اما در صورت نارضایتی از محتوا کل مبلغ پرداخت شده بازگردانده خواهد شد.

مینی همایش من سرشلوغ

فرادهندگان رویداد

خانم زهرا خالقی محمدی

– لیسانس روانشناسی بالینی و کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی

– شماره عضویت در سازمان نظام روانشناسی 27876

زینب دولتی

– کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

– موسس مرکز نوآوری مد و پوشاک مدسا

– موسس فضای کار اشتراکی مدسا

– مادر کارآفرین

فاطمه سلطانی

– دبیر جامعه شناسی، فعال اجتماعی، کارآفرین

– مدیر مدرسه خلاقیت‌محور عکاس‌بانو

محیا اسراری

– کارشناسی ارشد مطالعات زنان علامه طباطبایی

– موسس فضای کار اشتراکی خانه حیات

عسل خرسندیان

– کارشناسی ارشد فلسفه دین دانشگاه علامه طباطبایی

– مادر دانشجو

مینی همایش من سرشلوغ